مدیریت حافظه برای سیستم های چند رشته ای نرم افزار SDSM

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

توجه : این فایل به صورت فایل ورد (Word) ارائه میگردد و قابل تغییر می باشد


 مدیریت حافظه برای سیستم های چند رشته ای نرم افزار SDSM دارای 34 صفحه می باشد و دارای تنظیمات و فهرست کامل در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مدیریت حافظه برای سیستم های چند رشته ای نرم افزار SDSM  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

خلاصه:

زمانیكه سیستم های حافظه اشتراكی گسترده نرم افزار (SDSM) چند رشته ای را با بهره برداری از چند پردازشگرهای متقارن فراهم می آورد، اعتراض كردن چگونگی حفظ سازگاری حافظه سازگاری حافظه در راه ایمن است، كه به عنوان “ مسئله روز آمد صفحه اتمی” شناخته شده است. در این مقاله، نشان می دهیم كه در این مسئله می تواند از طریق خلق دو راه قابل دستیابی مستقل به صفحه فیزیكی و از طریق نسبت دادن مجوزهای متفاوت دستیابی به آنها تجزیه شود. به ویژه، ماسه روشن جدید را با كاربرد سیستم ارتباطی درون پردازشی حافظه اشتراكی V، فراخوانی سیستم جدید molupo و فراخوانی سیستم دو شاخه D علاوه بر كاربرد روش شناخته شده نقشه پردازی فایل پیشنهاد می دهیم. سهم اصلی از این مقاله معرفی راه حلهای متنوع به مسئله روز آمد صفحه اتمی و مقایسه مشخصه هایشان است. تجربیات و آزمایشات برای دسته ای بر پایاه لینوكس SMPS و سیستم ثابت IBM sP Hawk انجام می شود و نشان می دهد كه روشهای پیشنهاد شده بر عقب كشی های از روش طراحی قایل غالب میگردد مثل هزینه بالای ارزشدهی آغازین و پاكسازی قطرنها نگاهی میانگیر اضافی به ویژه، روش كاربردی فراخوانی سیستم دو شاخه O فضای كلی نشان را به كاربرد عملی حفظ می كند.
 

لینک کمکی