بررسی شرکت مادیران

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

توجه : این فایل به صورت فایل ورد (Word) ارائه میگردد و قابل تغییر می باشد


 بررسی شرکت مادیران دارای 58 صفحه می باشد و دارای تنظیمات و فهرست کامل در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد بررسی شرکت مادیران  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

مقدمه :
تا مدت ها بیش ، این  كه برای توسعه یك جامعه كدام یك از عوامل یعنی رشد اقتصادی و یا رشد منابع انسانی الویت دارد بین برخی از دانشمندان و صاحب نظران محل بحث و مناقشه بود ، اما به تدریج اكثریت دانشمندان اقتصاد شناس نیز بر الویت نقش منابع انسانی در توسعه اذعان نموده اند. یكی از اقتصاددانان می گوید از نظر اقتصاددانان سرمایه گذاری اصلی و سرمایه های اصلی یك كشور نیروی متخصص ، ماهر و با دانش جامعه است. هیچ كشوری نیست كه بدون سرمایه های انسانی مناسب به توسعه دست یافته یا روند توسعه خود را ادامه داده باشد. در عین حال ، هیچ كشوری با منابع انسانی غنی نیز وجود ندارد كه توسعه نیافته باشد.
توسعه انسانی اساس هر توسعه ای است و می توان توسعه انسان را از دو دیدگاه مورد بررسی قرار داد. در درجه اول ، دیدگاه ارزشی آن است كه هر انسانی حق حیات و تامین نیازهای خود را دارد و به همین دلیل باید همه تلاش ها صرف فراهم ساختن زمینه های رفاه و زندگی مناسب برای او باشد. از دیدگاه دوم توسعه انسانی مقدم بر توسعه اقتصادی است و به همین دلیل باید تغذیه ، بهداشت و آموزش او در صدر همه برنامه ها قرار بگیرد . بنابراین ، هدف توسعه انسانی ، خلق شرایطی است كه امكان یك زندگی طولانی همراه با سلامت و خلاقیت را برای مردم فراهم سازد.
در این پروژه سعی بر آن شده است تا  مفهوم كلی منابع انسانی و سیتم های مؤثر بر آن در شركت صنایع ماشینهای اداری ایران شرح داده شود.
ضمن تشكر از استاد گرامی سركار خانم رجبی و با قدردانی از زحمات و راهنمایی های مؤثر مدیریت منابع انسانی شركت صنایع ماشینهای اداری ایران ، جناب آقای رضایی و هم چنین همكاری قسمت دبیرخانه.

لینک کمکی